Vinaora Nivo Slider 3.x


 

Firma PAKCER istnieje od 2001 r. Zajmujemy się produkcją opakowań kartonowych klapowych i fasonowych o dowolnej konstrukcji i kształcie, z nadrukiem w technice sitodrukowej i flexograficznej oraz opakowań kaszerowanych papierem zadrukowanym w technice offsetowej. Ponadto oferujemy różnego rodzaju wyposażenia do kartonów, takie jak: kratownice, obwoluty, przekładki. Wykonujemy również opakowania o dużych gabarytach.
Dzięki nowoczesnemu procesowi produkcyjnemu oraz systematycznej rozbudowie parku maszynowego skutecznie udaje się nam sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy w stanie opakować każdy produkt, służymy także radą i swoim doświadczeniem w tym zakresie.
Do produkcji wykorzystujemy tektury faliste 2, 3 i 5-cio warstwowe, fala B, C, BC, E, EE i tektury lite. Stosowane tektury posiadają białe, brązowe i kolorowe (na życzenie klienta wg wzornika Pantone) pokrycia zewnętrzne.
Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, od tworzenia koncepcji nowych opakowań, odpowiedni dobór surowców, projektowanie, opracowanie nadruku, produkcję, aż po dostawę własnymi środkami transportu.

Nasza firma zajmuje się również odbiorem makulatury i plastiku zebranych w big bagach. Ponadto oferujemy usługi logistyczne w zakresie konfekcjonowania, przepakowywania. magazynowania i dystrybucji towarów.
Pragniemy poinformować, że firma PAKCER otrzymała certyfikat zwycięzcy podczas finałowej Gali ART OF PACKAGING 2018, która odbyła się  5 marca 2018 w Poznaniu. Nasz nowy produkt, ekologiczne opakowanie na filiżankę ze spodkiem, został  wyłoniony spośród ponad pół tysiąca prac zgłoszonych do ART of PACKAGING. To wielkie wyróżnienie dla naszej firmy i motywacja do dalszego rozwoju.

Dyplom za najlepsze opakowanie tekturowe


Opakowania fasonowe (wykrojnikowe)

Opakowania fasonowe
Opakowania fasonowe charakteryzują się bardziej skomplikowaną konstrukcją, która pozwala uzyskać dowolny kształt pudła. Indywidualna konstrukcja tego rodzaju opakowań powstaje dzięki zastosowaniu specjalnych wykrojników, umożliwiających uzyskiwanie niestandardowych kształtów kartonów. Poszczególne modele mogą być wyposażone w dodatkowe zamknięcia, uchwyty czy okienka, dzięki czemu tego rodzaju opakowania mogą znaleźć wiele zastosowań. Główną zaletą opakowań fasonowych jest możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Istnieje szereg rozwiązań w zakresie stworzenia unikalnego wyglądu opakowań fasonowych, w tym m.in. wykonania na pudłach nadruku w technice sitodrukowej, fleksograficznej lub hot-stampingu.
Wykonujemy opakowania fasonowe z tektury falistej i litej, składane, klejone lub zszywane. Posiadamy wykrojniki do wielu opakowań dla producentów ceramiki, szkła, ciastkarni, firm elektronicznych, firm wysyłkowych i odbiorców z innych branż. Istnieje możliwość wykrawania stendów dla agencji reklamowych. Posiadamy również możliwość wykonania opakowań wielkogabarytowych.Opakowania kaszerowane

Opakowania kaszerowane z nadrukiem
W naszej ofercie mamy również opakowania fasonowe kaszerowane papierem nadrukowanym techniką offsetową o maksymalnym formacie B-1. Pozwala to uzyskać idealną jakości kolorów i grafiki dzięki czemu opakowania te świetnie nadają się do prezentowania produktów na półkach sklepowych oraz są wykorzystywane przez rynek promocyjno-reklamowy.Opakowania z nadrukiem

Opakowania z nadrukiem
Wykonujemy opakowania z tektury wielowarstwowej kolorowej o dowolnej kolorystyce wg wzornika Pantone, dodatkowo tekturę możemy pokryć lakierem połyskowo-ochronnym, podnoszącym walory użytkowe i estetyczne. Stosowanie techniki nadruku to: sitodruk (również duże formaty) i fleksodruk (maksymalny format 1500 x 1200). Dobór kolorów wg życzenia klienta wg wzornika Pantone, po indywidualnych ustaleniach.Kartony Klapowe

Kartony klapowe

Pudła klapowe są najczęściej wybieranym rodzajem opakowań z tektury. Służą do zabezpieczenia produktów podczas ich magazynowania i transportu. Standardowe konstrukcje pudeł klapowych określa katalog FEFCO. Oferujemy opakowania na wymiar, zarówno małe pudełka, jak i duże kartony zbiorcze. Istnieje możliwość wykonania na pudłach nadruku w technice sitodrukowej lub fleksograficznej. Największymi zaletami pudeł klapowych jest ich wytrzymałość, łatwość składania, elastyczne dostosowanie rozmiarów do potrzeb klienta i stosunkowo niska cena.
Dzięki szerokiej gamie tektur falistych 3 i 5-warstwowych o różnych parametrach wytrzymałościowych mamy możliwość doboru surowca na opakowania zbiorcze o walorach użytkowych najbardziej zbliżonych do wymagań stawianych przez naszych odbiorców.
Wykonujemy kartony klapowe z następujących rodzajów tektury:
Tektura falista 3-warstwowa fala E, B, C,
Tektura falista 5-warstwowa fala BC EB EE
Tektura falista 4-warstwowa z falą otwartą (karbowana) EF

Zapisz się na newsletter - Pakcer opakowania z tektury